Eesti uudisteportaalide uudised nutitelefonidest. Kliki lingil ja loe lähemalt.

OKTOOBER

iPhone 5C – plastkorpusega 5 (E24)

Apple tegi ajaloolise sammu ning tutvustas korraga kahte uut nutitelefoni – tippklassi mudeli 5Si kõrval ka keskklassi segmenti mõeldud odavamat plastkorpusega 5C-d.

LG G2 jõuab Eesti turule veel sel kuul (E24)

Tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) teatas, et kaks G-seeria nutitoodet – LG G2 nutitelefon ja G Pad 8.3 tahvelarvuti on kättesaadavad alates oktoobrikuust.

SEPTEMBER

Blackberry esitles uut lipulaeva (E24)

Kanada telefonitootja BlackBerry esitles Z30 nime kandvat nutitelefoni.

Galaxy Note 3 – Samsung süvendab phabletite nišši (E24)

Samsung tutvustas kaks päeva enne IFA tehnoloogiamessi algust toimunud eraldi pressiüritusel oma kolmanda põlvkonna nutitelefon-tahvelarvutit Galaxy Note 3. Esmapilgul tundub, et phabletite nišis on tegu ilmselt uue valitsejaga.

AUGUST

Uut iPhone´i esitletakse ilmselt 10. septembril (E24)

AllThingsD allikate andmetel esitletakse Apple´i uut, ilmselt 5S nime kandvat iPhone´i spetsiaalsel üritusel 10. septembril.

Samsung on arendamas Androidiga nuputelefone (Kahvel)

Tundub, et retro on teemas ka teise Lõuna-Korea tehnikagigandi, Samsungi juures. Nimelt lekkis hiljaaegu pilt Galaxy Folder nimelisest Samsungi nuputelefonist.

BI: uus Nexus 7 teeb iPad Minile silmad ette (E24)

Business Insider kirjutab Google Nexus 7 tahvelarvuti uue generatsiooni ülevaates, et tegu on oma klassis parima tahvelarvutiga, mis teeb silmad ette ka Apple´i eelmisel aastal tutvustatud iPad Minile.

Juulikuus tõusis müügis esikohale niiskuskindel nutitelefon (E24)

Esmakordselt ajaloos tõusis juulikuus mobiiltelefonide müügis kindlalt esikohale niiskuskindel nutitelefon – Sony Xperia V. Niiskuskindlus oli menukas ka tahvelarvutite müügis, kus vastavaid omadusi omav seade jõudis edetabelis teisele kohale.

JUULI

LG esitles uut 5,2 tollise ekraaniga Optimus G2 nutitelefoni (E24)

Tehnoloogiaettevõte LG Electronics esitles eile New Yorgis uut LG 5,2-tollise ekraaniga G2 nutitelefoni, mis on esimene seade LG uuest G-seeriast.

Vaata, mida su nutitelefon sinu kohta ütleb (Tarbija24)

BlackBerry kasutajad on rikkamad, iPhone’i omanikud edevamad ning Android-tarkvaraga telefonide kasutajad joovad kõige rohkem, selgub värskest uuringust.

Milliseid nutiseadmeid ja uuendusi on sel aastal oodata? (E24)

Business Insider järjestas 11 sel aastal kõige rohkem oodatud nutiseadet ja tarkvarauuendust.

Rannas saab mobiiliga jäätist osta (TallinnCity)

Premia käivitab koos EMT, Elisa ja TELE2 -ga pilootprojekti, mille käigus saab alates tänasest, 1. juulist tasuda kahes Tallinna rannas oma jäätiseostu eest mobiiltelefoniga.